
Левски вече знае кога ще изиграе реванша срещу босненския шампион в първия квалификационен кръг на Шампионската лига. „Сините“ ще приемат Борац Баня Лука на стадион Стадион Георги Аспарухов на 14 юли (вторник) от 20:30 часа.
Първата среща между двата тима ще се проведе седмица по-рано – на 7 юли в Баня Лука, където Левски ще даде начало на европейската си кампания за новия сезон.
Сблъсъкът между българския и босненския шампион предизвиква сериозен интерес, а реваншът в София се очаква да се играе пред пълни трибуни на „Герена“.
Победителят от двойката Левски – Борац ще направи важна крачка към следващата фаза на турнира, като вероятният следващ съперник е румънският тим Университатя Крайова.
За „сините“ двубоите с Борац ще бъдат първото сериозно изпитание през новата кампания и възможност да затвърдят амбициите си за успешно представяне на европейската сцена.


