Левски замина за Турция без нови попълнения

Левски отпътува за Турция, където ще проведе зимната си подготовка преди подновяването на шампионата. „Сините“ ще прекарат близо три седмици в курорта Белек, като там ще бъде съсредоточена основната част от работата за пролетния полусезон.

Воденият от Хулио Веласкес отбор вече направи първите си две тренировки на стадион „Георги Аспарухов“. До момента столичният клуб се раздели с Патрик Мислович и Цунами, а нови попълнения все още не са обявени.

По време на лагера в Турция Левски ще изиграе четири контролни срещи. На 13 януари съперник ще бъде унгарският Ниредхаза, а четири дни по-късно „сините“ ще премерят сили със сръбския Войводина. На 21 януари предстои проверка срещу полския Заглебие, а на 25 януари – срещу словашкия Тренчин.

Отборът се завръща в София на 27 януари, като ден по-късно е планирана контрола с Вихрен Сандански на „Герена“. Първият официален двубой на Левски за годината е на 3 февруари, когато тимът ще се изправи срещу Лудогорец в мача за Суперкупата на България.

Related Posts

ЦСКА привлече бившия италиански национал Стефано Сенси с договор за две години

ЦСКА официално обяви привличането на Стефано Сенси, който става второто ново попълнение на тима през летния трансферен прозорец. Опитният полузащитник пристига от Анортозис Фамагуста и подписа контракт за два сезона,…

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *