
Бранителят на Левски Кристиан Димитров сподели след победата с 2:0 над Черно море в 33-ия кръг на Първа лига, че „сините“ са постигнали главната си цел – класиране за Европа.
„Целта беше Европа и я постигнахме. Жалко, че не можахме да се борим до края за първото място да има интрига. Остават три мача и ще играем всеки мач за победа“, започна Димитров.
„Имахме още два-три шанса второто полувреме, но не можахме да ги реализираме. Заслужено победихме в този мач с 2:0“, продължи бранителят.
„Не мисля, че и предният мач не играхме по-слабо от тях, просто в края ни вкараха едни два гола. Не знам на какво се дължи. Мисля, че днес заслужено победихме и бяхме по-добрият отбор на терена“, завърши Димитров.


