Кристиан Димитров: Целта беше Европа и я постигнахме!

Бранителят на Левски Кристиан Димитров сподели след победата с 2:0 над Черно море в 33-ия кръг на Първа лига, че „сините“ са постигнали главната си цел – класиране за Европа.

„Целта беше Европа и я постигнахме. Жалко, че не можахме да се борим до края за първото място да има интрига. Остават три мача и ще играем всеки мач за победа“, започна Димитров.

„Имахме още два-три шанса второто полувреме, но не можахме да ги реализираме. Заслужено победихме в този мач с 2:0“, продължи бранителят.

„Не мисля, че и предният мач не играхме по-слабо от тях, просто в края ни вкараха едни два гола. Не знам на какво се дължи. Мисля, че днес заслужено победихме и бяхме по-добрият отбор на терена“, завърши Димитров.

Related Posts

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *