Керкез: Срам ме е от старта на сезона, в ЦСКА няма лидери

Старши треньорът на ЦСКА Душан Керкез бе откровен след равенството с Черно море, като призна, че е разочарован от слабия старт на „червените“. Отборът има едва три точки след четири кръга, всички от равенства.

„Срам ме е да съм треньор на ЦСКА с такъв актив. Дойдох тук, за да спечеля титла. Ръководството иска да изгради силен тим, но в момента не сме такъв. Селекцията и изграждането на отбор са различни неща и това изисква време“, заяви Керкез.

Наставникът подчерта, че в състава липсва лидер: „Имаме само Бусато като изявен лидер, но това не е достатъчно. Други лидери просто няма.“

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *