
Наставникът на Ботев Пловдив Душан Керкез коментира поражението с 0:1 на свой терен от Спартак Варна в двубой от 6-ия кръг на ефбет лига:
Първо да честитя на моя колега Томаш и Спартак победата. Спартак получи един шанс, в който вкара. Това е футболът. Спартак е добър отбор, играе добър футбол от началото на сезона. Първото полувреме беше 50/50. Когато не вкарваш, ще получиш. Трябва да анализираме какво се случи тази вечер и да се съвземем. В такива срещи, един гол решава всичко. Днес срещнахме отбор, който е на високо ниво. Конте ще остане с нас, ако дойде голяма оферта за Джеймс Ето’о, тогава ще го пуснем.


