Келиан ван дер Каап: Трябва да изправим глава и да продължим към следващите мачове

Защитникът на Левски Келиан ван дер Каап изрази мнението си след поражението от ЦСКА с 0:2:

Истинска битка. Имахме и добри моменти днес, но сега трябва да изправим глава и да продължим към следващите мачове. През миналата седмица претърпяхме тежко поражение. Нашата мотивация беше голяма във това Вечно дерб. Каквото и да говорим, загубихме. Но няма да се отказваме. Имаме още един мач с ЦСКА, надяваме се да се реваншираме. Това е част от играта. Иван е силно момче и ще го преодолее. Мисля, че днес не беше негова грешка. Както казах той е силно момче и ще продължи да се развива.

 

  • Related Posts

    Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

    Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

    Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

    ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *