
Старши треньорът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов изрази разочарование след поражението с 1:2 при визитата на Добруджа в мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Двубоят се игра на стадион „Спартак“ във Варна.
„Контролирахме мача, владеехме топката повече, създадохме положения, но не успяхме да вкараме втори гол, с което да затворим мача. Добруджа се възползва от своите шансове и обърна резултата“, сподели Стоянов след последния съдийски сигнал.
Младият специалист отчете и слабите страни в представянето на своя тим:
„Липсваше ни ефективност в последната третина. Имахме инициативата, но не бяхме достатъчно точни в завършващата фаза.“
Въпреки загубата, Стоянов не скри удовлетворението си от потенциала на състава:
„Направихме селекцията, която искахме. Имаме двама качествени играчи на всяка позиция. Сега остава да изградим колектив и да работим здраво.“
Треньорът подчерта, че доверието и търпението към отбора ще се печелят с игра:
„Нуждаем се от още малко време, за да се напаснат футболистите. Търпението се печели с характер и резултати на терена.“


