Загорчич: Проблемът е в реализацията, но гледаме напред.

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира загубата от ЦСКА 1948 с 2:0 в двубой от 6-ия кръг на ефбет лига:

Има и такива срещи. Искахме да играем така, както в последните ни срещи. Позволихме си тактически грешки и при двата им гола. Можеше да получим и още един, което не ми харесва. Ще се опитаме да спечелим срещу Арда. Опитвахме се и преди почивката да създаваме положения. Проблемът е в реализацията, но гледаме напред. Спокойни сме, но няма лесен мач за нас.

 

Related Posts

Невъобразима трагедия покоси школата на Славия

Две деца от академията на Славия са загинали при тежка катастрофа на автомагистрала „Тракия“, докато са пътували към морето за участие във футболен турнир в Албена. Тъжната новина беше потвърдена…

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *