Душан Керкез: Оставам спокоен, въпреки липсата на победи

Старши треньорът на ЦСКА Душан Керкез запази спокойствие след равенството 2:2 със Славия, което остави „червените“ без победа от началото на сезона.

„Започнахме много силно и първите 15-20 минути бяхме отлични. После допуснахме грешки и настъпи хаос. Убеден съм, че ако бяхме останали с 11 души, щяхме да спечелим“, заяви босненецът.

Керкез призна, че напрежението върху отбора е сериозно, но вижда положителни сигнали:
„В последните две седмици съм свидетел на истински колектив. Това е нов състав, има и нови попълнения. Сега ни чака пауза, заминаваме на лагер в Банско, където ще работим спокойно. Очаквам след почивката вече да дойдат и победите.“

Наставникът подчерта, че уважава феновете и разбира недоволството им, но самият той остава уверен:
„Нямам напрежение относно работата си. Ако аз съм нервен, това ще се пренесе върху играчите. Спокоен съм, знам, че ситуацията ще се обърне.“

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *