Душан Керкез: Не сме готови за мача за Суперкупата!

Старши треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез говори на летището след прибирането на отбора в България. Канарчетата изкараха лагер в Турция, където не успяха да запишат победа в изиграните контроли, но специалистът призна, че причина за това е и вирусът, който застигна отбора.

“Времето беше добро, терените бяха добри, организацията беше наред. Малко проблем беше вирусът, който почти всички играчи имаха. Искаме да побеждаваме, но за нас беше важно всички да са в добра кондиция и да започнат втория полусезон.

Не очаквам да сме на 100% в първия мач за Суперкупата. Мислим, че след 1-2 мача ще сме на 100%”, заяви Керкез.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *