Димитър Палазов: Ние сме Локомотив Пловдив и трябва да излизаме всеки мач за победа

Временният треньор в Локомотив Пловдив Димитър Палазов коментира поражението от Славия с 1:2 в мач от 15-ия кръг на efbet Лига.

Ето какво каза той:

Не започнахме срещата добре. Допуснахме две попадения, които се оказаха фатални за нашия отбор. Не успяхме да отговорим на агресията на Славия, не се ориентирахме във фаза защита. През второто полувреме имахме възможности дори да обърнем развоя на срещата, но не успяхме.

Хуан Переа е много качествен футболист за нашето първенство. Той всеки мач бележи, разчитаме много на него. За да победим трябва и да не допускаме голове във вратата ни. Трудна програма имаме, но трябва да работим и да изчистваме грешките. Ние сме Локомотив Пловдив и трябва да излизаме всеки мач за победа.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *