
Капитанът на Локомотив Пловдив – Димитър Илиев, гововри след нулевото равенство срещу Хебър в Пазарджик:
„Винаги когато излизаш с фланелката на Локомотив е специално. Аз имам достатъчно мачове, за да изпитвам някакво напрежение. Червеният картон обръща нашите планове. Сантиметри ни разделиха от победата. Важното е, че имаше себераздаване от всеки един“, каза Илиев.
„Аз проблем нямам абсолютно с никого – тарикат мъж не писка. Тренирам, както досега и чакам да вляза на терена и да дам максимума. Колко е той в момента, ще преценят хората. Не съм си представял, че ще стигна до толкова мачове. Благодарен съм на късмета, че не съм имал тежки контузии. Господ ме опази здрав в цялата ми кариера. Чувствам, че още мога да бъда полезен. Дали ще е тук или на друго място. Все още имам тръпка, въпреки че се усеща, че идва края с всяка година“, допълни още Илиев.


