
Водещите клубове в Първа лига отправиха поздравления към всички дами по случай Международен ден на жената – 8 март.
От Левски написаха:
„Казват, че красотата ще спаси света. Но не е само тя. Светът е загубен без нежността, грацията и финеса, които носите. Честит 8 март, мили дами. Бъдете здрави и продължавайте да правите света по-добър и цветен.“
От ЦСКА София също поздравиха жените с посланието:
„Честит празник на всички дами! Нека 8 март бъде изпълнен с усмивки, радост и специални моменти!“
Поздравления отправиха и от Лудогорец:
„Честит 8-ми март, мили дами!“
От ЦСКА 1948 написаха:
„Честит празник на всички жени! Бъдете здрави, вдъхновяващи и усмихнати!“
С кратко послание се включиха и от Локомотив Пловдив:
„Честит празник, скъпи дами!“
Поздрав отправиха още от Арда Кърджали:
„Честит празник на всички дами!“
От Ботев Пловдив написаха:
„Днес празнуваме силата, вдъхновението и обичта, които носят жените в нашия живот. ПФК Ботев Пловдив поздравява по случай 8 март всички дами, които носят жълто-черния клуб в сърцата си! Благодарим ви, че сте неизменна част от нашето семейство и от магията на футбола. Бъдете здрави, усмихнати и вдъхновяващи – днес и всеки ден! Честит празник!“
С оригинално послание се отличиха от Добруджа:
„Изненадай жена си за 8-ми март – заведи я на мач.“


