Ботев Враца със съобщение относно провелото се Общо събрание

От Ботев Враца публикуваха съобщение относно провелото се Общо събрание на клуба.

Ето какво пишат врачани:

Уважаеми привърженици, членове и приятели на „ПФК Ботев – гр. Враца“,

На 22.12 се проведе Общо събрание на Сдружение „ПФК Ботев – гр. Враца“, където обсъдихме ключови теми за дейността и бъдещето на клуба.

С единодушно решение беше отказано прекратяване на членството на Вангел Христов Вангелов (председател на УС) и Валентин (член на УС), които остават на своите позиции.

Не бяха предложени кандидатури за ново ръководство.

Присъстващите над 45 души разгледаха следните предложения:

– Провеждане на турнири във Враца с цел намаляване на разходите за децата и техните семейства.

– Организиране на кастинги за нови млади таланти.

– Подобряване на връзката между клуба и феновете.

– Укрепване на административната организация.

Благодарим на всички участници за идеите и подкрепата. Заедно работим за по-доброто бъдеще на „ПФК Ботев – гр. Враца“.

С уважение,

Ръководството на „ПФК Ботев – гр. Враца.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *