
Бившият президент на БФС Борислав Михайлов говори преди началото на галавечерта „100 години български футбол“.
Ето какво каза Боби Михайлов:
Много хубаво тържество, сто години е много време. Българският футбол и нашата федерация са дали много на европейския и световен футбол. Една хубава вечер да се видим с приятели. Присъствието на Инфантино и Чеферин говори за признанието към българския футбол, към всички, които са управлявали, управляват и ще управляват българския футбол.
Винаги сме били в добри отношения, познавам се много добре с Инфантино и Чеферин. Само чакат с каквото могат да помагат, когато има почва за това нещо. Да се повтори САЩ’94? Винаги има шанс, това е най-големият успех на българския футбол до момента, горд съм, че съм част от този успех. Имаме млад и добър отбор, но нямаме тази класа, за която говорим. То се видя и в групата за Лига на нациите. С Ейре сме играли успешно в исторически план, надявам се качим в по-висока урна.


