Асен Дончев:Надявам се да вкарам на ЦСКА и ако можем да победим

Футболистът на Черно море Асен Дончев, говори в предаването „Домът на футбола” преди дербито с бившия си тим ЦСКА, който ще се изиграе в събота вечер на стадион „Тича“ във Варна.

Ето какво споделя бранителят на „моряците“:

Настроението е прекрасно след такава победа в дербито. Този мач обаче вече е забравен и гледаме към ЦСКА. Този клуб ми е дал всичко, благодарен съм, но вече съм футболист на Черно море и щом стъпя на терена всичко се забравя.
Най-яркият ми спомен в ЦСКА е голът, с който победихме Черно море, полуфиналът със Славия, който спечелихме с дузпи и спечелената Купа на България през 2021 година. Сега имам възможност да вкарам срещу бившия си клуб. Надявам се това да се случи и ще се радвам, ако можем да победим. ЦСКА игра добре срещу Локомотив София, но е твърде рано да се каже дали ще има възход при Александър Томаш. Определено ЦСКА ще има агитка на стадиона, но се надявам нашите фенове да бъдат повече и да бъдат по-шумни от тези на „армейците“.

Related Posts

Илиан Илиев освободи алжирец на проби, Черно море чака нов защитник

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев е прекратил пробния период на алжирския флангови нападател Софиан Болул, съобщава „Тема Спорт“. 26-годишният футболист, който притежава и френски паспорт, пристигна във Варна…

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *