Арестувания фен на Локо Пд отрича да е ударил Наумов: Бях с децата си, това е недоразумение

Задържаният привърженик на Локомотив Пловдив, обвинен, че е улучил с пластмасова бутилка вратаря на Ботев Даниел Наумов по време на дербито под тепетата, категорично отрече да е извършителят на инцидента, довел до прекратяване на мача в 41-ата минута.

Мъжът, известен с инициали Б.К., се яви пред Районния съд в Пловдив и заяви, че няма нищо общо с нападението.

„Да, бях на стадиона, но не аз хвърлих бутилката“

„Категорично присъствах на стадиона, но не съм хвърлял бутилка. Бях с двете си деца и съпругата си“, заяви Б.К. пред съдията.

По време на заседанието му беше показана снимка на предполагаемия извършител, на която се вижда фен със сходна татуировка от вътрешната страна на бицепса — детайл, който според разследващите е ключов.

„Прилича на мен, но не съм аз“

„Човекът, когото ми показахте, прилича на мен, така е, татуировката е подобна, но това не съм аз. Имам сериозна професия – асансьорен техник съм. Не бих направил подобно нещо. Това е недоразумение“, каза още задържаният.

Съдът препраща случая към прокуратурата

Съдия Иван Минчев обяви, че материалите по делото ще бъдат изпратени в прокуратурата с предложение за образуване на наказателно производство срещу мъжа.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *