Александър Тунчев: Подценихме Ботев Враца!

Александър Тунчев не остана доволен от загубата с 1:3 от Ботев Враца, като заяви че отборът на Арда е подценил своя съперник:

„Казах на играчите след мача, че когато не подходим максимално концентрирано, винаги ще имаме проблеми. Не е оправдание, но тежкият терен оказа влияние да не ни се получат нещата, допуснахме много елементарни голове – и първия, и третия. Прибрахме се при червения картон, но не трябваше да подаряваме голове“.

„Има го това, постоянно го говоря, нормално е след няколко добри мача да излезеш и да има някакво подценяване, но не биваше. Там ще видим докъде сме стигнали, отбори, които показаха, че заслужават да са в първата четворка. Радващо е, че и ние се преборихме. Надявам се, че отборът е готов за Европа. Всеки футболист трябва по най-добрия начин да се вписва в отбора“.

Related Posts

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *