
Александър Тунчев не остана доволен от загубата с 1:3 от Ботев Враца, като заяви че отборът на Арда е подценил своя съперник:
„Казах на играчите след мача, че когато не подходим максимално концентрирано, винаги ще имаме проблеми. Не е оправдание, но тежкият терен оказа влияние да не ни се получат нещата, допуснахме много елементарни голове – и първия, и третия. Прибрахме се при червения картон, но не трябваше да подаряваме голове“.
„Има го това, постоянно го говоря, нормално е след няколко добри мача да излезеш и да има някакво подценяване, но не биваше. Там ще видим докъде сме стигнали, отбори, които показаха, че заслужават да са в първата четворка. Радващо е, че и ние се преборихме. Надявам се, че отборът е готов за Европа. Всеки футболист трябва по най-добрия начин да се вписва в отбора“.


