Александър Томаш: Сърцето е много важно нещо

Старши треньорът на Спартак Варна Александър Томаш говори след историческата победа над ЦСКА с 3:0 в среща от 3-ия кръг на ефбет лига. Ето какво каза наставникът на „соколите“:

Сърцето е много важно нещо. Поздравявам момчетата защото ми повярваха. Видях много силни страни в играта на ЦСКА срещу Лудогорец. Те показаха то*ки. Точно така победихме днес – с то*ки. Играхме смело с трима футболисти отпред. Тече една еуфория в Спартак откакто аз съм тук. Поздравявам и собственика. Ако искаме да надграждаме , трябва да сме здраво стъпили на земята. Тези фойерверки не трябва да ги допускаме. Много сме далеч от това, което трябва да бъдем. Поздравявам играчите за себераздаването и сърцето. Аз не съм дал нищо на феновете. Аз си върша работата. Искам да покажа, че треньорът е много важен. Казах го още на първата си пресконференция. Ако искаме да играем европейски футбол трябва да си оправим стадионите, терените и тогава можем да мечтаем. Искам да работя за футбола, а не той да работи за мен.

 

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *