Александър Томаш: Разочарован съм от резултата

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш бе разочарован след поражението на своя тим с 0:1 от Крумовград. Той акцентира върху пропуснатите голови положения от неговия отбор и заяви, че е наясно с високия стандарт в клуба.

„Разочарован съм от резултата. Опитахме, създадохме доста ситуации, но не успяхме да реализираме и това е проблем. Когато е затворено прекалено гъсто в средата, трябваше да опитаме през фланговете. Когато допуснахме гола, станахме по-нервни и прибързвахме, което е нормално“, коментира след мача Томаш.

„Нямаше мисъл за следващия мач. Тези ситуации, които създаваме, трябва да ги реализираме. Стандартът в ЦСКА е винаги доста висок. Публиката е с разбиране към мен, но аз съм наясно, че тук никой не го интересува начинът на игра. Аз по този начин разбирам футбола и няма да избягам то себе си. Убеден съм, че това е пътят и това е начинът – отбор като ЦСКА да доминира. Въпросът е, че трябва да си реализираме положенията“, допълни той.

Related Posts

Алберт Риера е фаворит за нов треньор на Лудогорец

Испанският треньор Алберт Риера се очертава като водещ кандидат за нов наставник на Лудогорец, съобщава израелското издание „Спорт 5“. Информацията за интереса към специалиста се появи още преди около месец,…

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *