Теодор Иванов: С Кристиан Димитров ще изградим силно партньорство, мислим само за победа в Молдова

 

Защитникът на ЦСКА и националния отбор на България Теодор Иванов коментира поражението с 0:1 от Черна гора в контролна среща, като акцентира върху липсата на достатъчна сработеност в отбраната и пропуснатите възможности пред гола.

Бранителят обърна внимание на факта, че за първи път е действал като централен защитник в тандем с футболиста на Левски Кристиан Димитров.

„Това беше първи мач за нас като двойка в центъра на защитата. Кристиан е много опитен играч и съм убеден, че след още един-два двубоя ще изградим още по-добро взаимодействие помежду си“, заяви Иванов.

Той смята, че българският тим не е отстъпил сериозно на съперника, но е платил цената за пропуските си пред противниковата врата.

„Не успяхме да реализираме създадените положения, а във футбола най-важни са головете. Не бих казал, че загубихме наивно. По-скоро ни липсваше концентрация в решаващите моменти. Черна гора стигна до едно чисто положение и го превърна в гол“, коментира националът.

Иванов вече е насочил вниманието си към следващото изпитание за представителния тим и подчерта, че целта е само една.

„Гледаме напред към мача с Молдова. Отиваме там с ясната амбиция да спечелим. Винаги излизаме за победа, а какво ще постигнем в крайна сметка – това ще покаже теренът“, завърши защитникът.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Левски писа „шестица“ на Етър във втората си контрола

Левски записа убедителна победа с 6:0 срещу Етър Велико Търново във втората си контролна среща от лятната подготовка. Двубоят се игра в Правец и започна в 18:30 часа. „Сините“ започнаха…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *