Теодор Иванов: С Кристиан Димитров ще изградим силно партньорство, мислим само за победа в Молдова

 

Защитникът на ЦСКА и националния отбор на България Теодор Иванов коментира поражението с 0:1 от Черна гора в контролна среща, като акцентира върху липсата на достатъчна сработеност в отбраната и пропуснатите възможности пред гола.

Бранителят обърна внимание на факта, че за първи път е действал като централен защитник в тандем с футболиста на Левски Кристиан Димитров.

„Това беше първи мач за нас като двойка в центъра на защитата. Кристиан е много опитен играч и съм убеден, че след още един-два двубоя ще изградим още по-добро взаимодействие помежду си“, заяви Иванов.

Той смята, че българският тим не е отстъпил сериозно на съперника, но е платил цената за пропуските си пред противниковата врата.

„Не успяхме да реализираме създадените положения, а във футбола най-важни са головете. Не бих казал, че загубихме наивно. По-скоро ни липсваше концентрация в решаващите моменти. Черна гора стигна до едно чисто положение и го превърна в гол“, коментира националът.

Иванов вече е насочил вниманието си към следващото изпитание за представителния тим и подчерта, че целта е само една.

„Гледаме напред към мача с Молдова. Отиваме там с ясната амбиция да спечелим. Винаги излизаме за победа, а какво ще постигнем в крайна сметка – това ще покаже теренът“, завърши защитникът.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *