Динамо Загреб разби с 6:2 ЦСКА 1948 в контрола

ЦСКА 1948 загуби с 2:6 от Динамо (Загреб) в третата си контрола в Словения. Хърватите откриха резултата чрез Сандро Куленович в 31-ата минута, а Теодор Иванов изравни в 39-ата минута.

Шампионът на Хърватия се развихри веднага след подновяването на играта. Динамо отбеляза два гола след точни изстрели на Леон Якирович 51-ата и Марко Рог 55-ата минута. В 72-ата минута Теодор Иванов си вкара автогол, а четири минути по-късно Микич направи 5:1. В 80-ата минута Хорват отбеляза шести гол във вратата на състава от Бистрица, а в 91-ата Неделко Пишчевич оформи крайното 2:6.