Георги Миланов: Трябва да си понесем отговорността, няма нищо положително

Халфът на националния отбор Георги Миланов призна, че България няма какво добро да извлече от тежката загуба с 0:3 от Грузия в Тбилиси и лошия старт на световните квалификации.

„Първите 10-15 минути бяха равностойни, имахме положение чрез Марин Петков, който стреля добре, но вратарят им спаси. Ако бяхме вкарали, може би щяхме да играем с повече увереност. В крайна сметка трябва да си поемем отговорността, не можем да се сърдим на никого“, заяви Миланов.

Опитният полузащитник подчерта трудността на групата, но и призна проблемите в отбора:
„Всички знаят класата на съперниците. Дали си млад или опитен, когато допуснеш грешка, е неприятно. На моменти ни пада гарда и това се вижда. На този етап – това е реалността.“

На въпрос дали все пак вижда нещо позитивно след двете последователни поражения с по 0:3 от Испания и Грузия, Миланов бе категоричен:
„Не, положително няма как да има след всяка една загуба. Правим всичко възможно, но когато губиш, не е приятно.“

Related Posts

А сектор на „Герена“ вече без свободни места: Левскарите показаха огромен интерес към абонаментните карти!

Само часове след старта на продажбата на абонаментните карти за новия сезон, справка в системата показва, че свободните места в Сектор „А“ на стадион „Георги Аспарухов“ вече са изчерпани. Интересът…

Любослав Пенев взима голмайстор от Черноморец в Локомотив София

Локомотив София е на път да осъществи нов входящ трансфер, след като бившият младежки национал Димитър Костадинов ще продължи кариерата си в „Надежда“. 26-годишният полузащитник идва от Черноморец Бургас, където…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *