Георги Величков подаде оставка като изпълнителен директор на Локомотив Пловдив

Георги Величков официално обяви, че напуска поста изпълнителен директор на Локомотив Пловдив. Новината беше съобщена лично от него чрез публикация в социалните мрежи.

Величков разкри, че е подал оставката си днес, но не пожела да навлиза в подробности относно мотивите за решението си.

„Причините ще запазя за себе си, не защото не искам да ги споделя, а защото смятам, че в момента има наистина по-важни неща за клуба“, написа той.

В обръщението си бившият вече директор подчерта, че не изпитва негативни чувства към никого и е благодарен за възможността да работи за клуба, който определя като „клуба на своето сърце“.

Той отправи благодарности към привържениците, служителите, футболистите и треньорския щаб, като специално отличи старши треньора Душан Косич за съвместната работа и преживените емоции през последните месеци.

Според Величков за времето, в което е заемал поста, в клуба са били направени промени, които според него са в положителна посока и той изрази надежда този процес да продължи и занапред.

Оставката идва само дни след края на сезона, в който Локомотив Пловдив беше на крачка от участие в евротурнирите, но загуби финала за Купата на България и впоследствие баража за Европа срещу Лудогорец.

Към момента от клуба няма официална информация кой ще заеме освободения ръководен пост.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *