Георги Величков подаде оставка като изпълнителен директор на Локомотив Пловдив

Георги Величков официално обяви, че напуска поста изпълнителен директор на Локомотив Пловдив. Новината беше съобщена лично от него чрез публикация в социалните мрежи.

Величков разкри, че е подал оставката си днес, но не пожела да навлиза в подробности относно мотивите за решението си.

„Причините ще запазя за себе си, не защото не искам да ги споделя, а защото смятам, че в момента има наистина по-важни неща за клуба“, написа той.

В обръщението си бившият вече директор подчерта, че не изпитва негативни чувства към никого и е благодарен за възможността да работи за клуба, който определя като „клуба на своето сърце“.

Той отправи благодарности към привържениците, служителите, футболистите и треньорския щаб, като специално отличи старши треньора Душан Косич за съвместната работа и преживените емоции през последните месеци.

Според Величков за времето, в което е заемал поста, в клуба са били направени промени, които според него са в положителна посока и той изрази надежда този процес да продължи и занапред.

Оставката идва само дни след края на сезона, в който Локомотив Пловдив беше на крачка от участие в евротурнирите, но загуби финала за Купата на България и впоследствие баража за Европа срещу Лудогорец.

Към момента от клуба няма официална информация кой ще заеме освободения ръководен пост.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Левски писа „шестица“ на Етър във втората си контрола

Левски записа убедителна победа с 6:0 срещу Етър Велико Търново във втората си контролна среща от лятната подготовка. Двубоят се игра в Правец и започна в 18:30 часа. „Сините“ започнаха…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *