Бърнард Текпетей: Направихме си мача по-лесен с головете през първата част

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей вкара първия гол при победата на шампионите над Динамо Батуми с 3:1 в първия квалификационен двубой от Шампионска лига.

Ето какво сподели той:

Направихме си мача по-лесен с головете през първата част. Поздравления и за Динамо Батуми, които вече са играли за Суперкупата в своята страна. Бяхме анализирали слабите им страни. Ако можеш да вкараш пет или шест гола в такъв мач, трябва да го направиш, но ние сме доволни и от три. Все пак това беше първата официална среща за нашия отбор. Имаме още работа. В реванша трябва да бъдем по-силни.