Ботев Враца победи Марек с 3:0 в контрола

Ботев Враца победи Марек с 3:0 в приятелска среща играна в Етрополе.

През първата част до голове не се стигна, като попадение на Стефан Велев не бе зачетено заради нарушение в нападение, което извърши Иван Василев. В 50-та минута Даниел Генов реализира дузпа, след като срещу него бе отсъдено нарушение от Мартин Кавдански. След още 5 минути игра Бубакар Траоре реализира втори гол, след като се измъкна сам срещу вратаря Младенов. В 70-ата минута дупничани можеха да намелят, Александър Башлиев центрира, а топката мина близо до плонжиралия Каймакански. В последната минута на двубоя резултатът стана 3:0. Даниел Генов центрира отдясно и Мартин Ачков с глава оформи крайния резултат.

Ботев Враца: Любомир Василев, Спас Георгиев, Меси Биатомусока, Дилян Георгиев, Мартин Дичев, Валислав Минков, Стефан Велев, Браян Переа, Емил Панов, Марко Мажуга, Иван Василев

Марек Дупница: Костадинов, Башлиев, Р. Йорданов, Кавдански, А. Георгиев, Каймакански, Стойчев, Иванов, Джаджаров, Ганчев, Любомиров (Младенов, М. Петков, Влахов, Близнаков, Рибарски, В. Йорданов, Аспарухов, Стоянов, Г. Костов)