Александър Томаш: Отговорността е моя! Играем футбол, който аз не харесвам

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш изрази мнението си след загубата с 1:4 от Крумовград.

Ето какво каза наставникът на „черно-белите“:

Вторият полусезон трябваше да сменим тактиката, да играем с трима в отбрана, защото така ми се налага. Стартирахме по добър начин, докато дойде първия гол. Отговорността е моя. Опитахме, аз съм доволен от момчетата, ударихме две греди, вкарахме гол. Играем футбол, който аз не харесвам и не изповядвам, но отговорността е моя. Поздравяваме съперника, футболът е игра за мъже и трябва да приемаме загубите. С мачовете срещу водещите тимове съм по-спокоен, защото много малко футболисти могат да възприемат, когато чуят Крумовград. Когато вкараш напрежение в нашите футболисти, се получава тази скованост.