Локо София с гол в 90-та минута за 1:1 с Миньор Перник в контрола

Локомотив София и Миньор Перник завършиха при равенство 1:1 в контролна среща, играна на стадион „Локомотив“ в столицата. През първото полувреме „железничарите“ бяха по-активният тим, но до попадение през първите 45 минути така и не се стигна. В 72-ата минута новаците във Втора лига откриха резултата чрез Дейвид Джоров, който се разписа след силен изстрел от дъгата на наказателното поле, оказал се неспасяем за вратаря на домакините. В 90-ата минута „червено-черните“ все пак съумяха да изравнят. Новото попълнение на Локомотив Юлиян Ненов проби отдясно и центрира във вратарското поле, където Валентин Николов бе оставен непокрит и реализира за крайното 1:1.